A Norvégminta Fesztiválon jártunk – 2015. jún. 27.
Meghívást kaptunk a Norvégminta Fesztiválra. Standdal, kerekasztal-beszélgetéssel és „élő könyvtárral” vettünk részt június 27-én ezen a nagyon színes fesztiválon a DÜRLIN-ben.
A szervátültetett és szervre váró gyermekek és családjaik rehabilitációjáért!
KÖSZÖNJÜK ADOMÁNYAIKAT!
Feliratkozás levelezőlistánkra
Híreinkről a Facebookon is értesülhet
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a honlap felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.