On-line orvos-szülő fórumot szervezett alapítványunk május 19-én Kulcsár Andrea, Kelen Kata, Dezsőfi Antal és Vilmányi Csaba – a szervre váró és szervátültetett gyerekeket kezelő orvosok – közreműködésével. Az egy órás fórumon főképpen az aktuális járványügyi helyzetről és a várható következményekről kérdezhettek a szülők.A cikk megosztása
