Szeptember 27-én a Kutatók Éjszakáján Tarján Iván fotói segítségével, az „Árnyék és Fény” kiállításunkkal mutattuk be azt a folyamatot, ami a betegségtől a gyógyulásig, a szervdonációtól a dialízis kezelésen át, a transzplantáció által az újjászületésig tart.
A kiállítás egy hétig a SE Elméleti Orvostudományi Központjában látható.
A cikk megosztása
NÉPSZERŰ KIADVÁNYUNK
Keresés
TÁMOGASSA ALAPÍTVÁNYUNKAT!
10200885-32611135-00000000
A szervátültetett és szervre váró gyermekek és családjaik rehabilitációjáért!
KÖSZÖNJÜK ADOMÁNYAIKAT!
Feliratkozás levelezőlistánkra
Híreinkről a Facebookon is értesülhet
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a honlap felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.